Directie & Management ROGAM

 

Directie   

 

Hans van Ruiten

Algemeen Directeur

010 - 418 04 00

h.van.ruiten@rogam.nl

 

Joris ten Brink

Financieel Directeur

010 - 418 04 00

j.ten.brink@rogam.nl

   

 

Arjan Winkelman

Directeur Bestelwagens

010 - 418 04 00

a.winkelman@rogam.nl

 

Robert-Jan Tros

Directeur Trucks & Trailers

010 - 418 04 00

r.tros@rogam.nl

   

Management

 

 

Ank Olieman

Hoofd Personeels- en Salarisadministratie

010 - 418 04 00

a.olieman@rogam.nl


Brian Bakker

Hoofd Marketing en Communicatie

010 - 418 04 00

b.bakker@rogam.nl

   

 

Erik van der Helm

Aftersales Manager

010 - 418 04 00

e.van.der.helm@rogam.nl

 

Raimond Sangers

Service Manager Gouda

0182 - 69 60 80

r.sangers@rogam.nl


Stefan van Mil

Service Manager Bergschenhoek

010 - 418 04 00

s.van.mil@rogam.nl

 

Theo Groen

Service Manager Spaanse Polder

010 - 304 50 60

t.groen@rogam.nl 

 
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart