.

Directie & Management ROGAM

 

Directie   

Hans van Ruiten

DGA

010 - 418 04 00

h.van.ruiten@rogam.nl

Jan Bas Veltman

Algemeen Directeur

010 - 418 04 00

jb.veltman@rogam.nl  

Joris ten Brink

CFO ROGAM Groep

010 - 418 04 00

j.ten.brink@rogam.nl

     

Hilko Ceton

Directeur Finance & Control

010 - 418 04 00

h.ceton@rogam.nl

Robert-Jan Tros

Directeur Trucks & Trailers

010 - 418 04 00

r.tros@rogam.nl

Arjan Winkelman

Directeur Bestelwagens

010 - 418 04 00

a.winkelman@rogam.nl

Management  

Patrick Mous

Verkoopleider (ROGAM Autostrada)

010 - 45 22 322

p.mous@rogam.nl

David Baas 

Verkoopleider (ROGAM Gouda)

0182 - 69 60 60

d.baas@rogam.nl

 

Wilma van der Horst

Manager Marketing en Communicatie

010 - 418 04 00

w.van.der.horst@rogam.nl

     

Jeffrey Huizing

Manager Aftersales

010 - 45 22 322

j.huizing@rogam.nl

Brian Soerodikromo 

Parts Manager

010 - 418 04 00

b.soerodikromo@rogam.nl

Thomas van der Akker

Business Controller

0182 - 69 60 60

t.van.der.akker@rogam.nl