Directie & Management ROGAM

 

Directie   

 

Hans van Ruiten

Algemeen Directeur

010 - 418 04 00

h.van.ruiten@rogam.nl

 

Joris ten Brink

Financieel Directeur

010 - 418 04 00

j.ten.brink@rogam.nl

   

 

Arjan Winkelman

Directeur Bestelwagens

010 - 418 04 00

a.winkelman@rogam.nl

 

Robert-Jan Tros

Directeur Trucks & Trailers

010 - 418 04 00

r.tros@rogam.nl

   

Management

 

 

Ank Olieman

Hoofd Personeels- en Salarisadministratie

010 - 418 04 00

a.olieman@rogam.nl

 

Natasja de Wit

Business Controller / Partsmanager

010 - 418 04 00

n.de.wit@rogam.nl

   

 

Erik van der Helm

Service Manager

Bergschenhoek & Spaanse Polder

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Raimond Sangers

Service Manager Gouda


0182 - 69 60 80

r.sangers@rogam.nl

 

Wilco van Houdenhoven

Bedrijfsleider Dordrecht
078 - 632 41 88

w.van.houdenhoven@rogam.nl

 
   
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart