Het ROGAM Bergschenhoek Team

 

Verkoop Bestelwagens Nieuw 

 

Arjan Winkelman

Directeur Bestelwagens

010 - 418 04 00

a.winkelman@rogam.nl

 

Martijn Engels

Accountmanager sr. Bestelwagens

010 - 418 04 00

m.engels@rogam.nl

   

 

Leon Cozijn

Accountmanager Bestelwagens

010 - 418 04 00

l.cozijn@rogam.nl

 

Bas Fahrner 

Accountmanager Bestelwagens

010 - 418 04 00 

b.fahrner@rogam.nl

 

 

Tom Riethorst

Verkoopadviseur Bestelwagens

010 - 418 04 00

t.riethorst@rogam.nl

 
   

Verkoop Bestelwagens Certified   

 

Rick van den Berg

Verkoopadviseur Bestelwagens

010 - 418 04 00

r.van.den.berg@rogam.nl

 
   

Service 

 

Erik van der Helm

Service Manager

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Ron van Ginneken

Hoofd Werkplaats Receptie

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

   

 

Martijn van Ginneken

Service Adviseur

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Ryan de Bruin

Service Adviseur

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl


 

William van Dongen

Service Adviseur

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 
   

 

Lennard Kraanen

Meewerkend voorman

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Pieter Kooyman

Werkplaatschef

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

   

 

Michel Spaan

Administratief Medewerker

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Stefan van Mil

Administratief Medewerker

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

 

Marian Heijdra
Administratief Medewerkster

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Bedrijfswagenonderdelen/Magazijn   

 

Yatfung de Groot 

Accountmanager Bedrijfswagenonderdelen

010 - 418 04 00

yf.degroot@rogam.nl

 

Bas Blok

Medewerker Bedrijfswagenonderdelen

010 - 211 02 00

b.blok@rogam.nl

 

Martin Hess

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

m.hess@rogam.nl

 

Ewout Bos

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

e.bos@rogam.nl

 

Cees Verhoef

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

c.verhoef@rogam.nl

 

   

 

Caroline Daams

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

c.daams@rogam.nl

 

Jan Verheul

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

j.verheul@rogam.nl


 

Martijn Poot

Meewerkend voorman Magazijn

010 - 418 04 00

m.poot@rogam.nl

   

Gastvrouwen   

 

Marja Kroon

Telefoniste

010 - 418 04 00

telefonistes@rogam.nl

 

Sjanie Meijndert

Telefoniste 

010 - 418 04 00

telefonistes@rogam.nl

   

Klant Contact Centrum

 

 

 

Marja Kloet

KCC Medewerker / Telefoniste

010 - 304 50 34

telemarketing@rogam.nl

 

Jolanda de la Bije

KCC Medewerker / Telefoniste

010 - 304 50 35

telemarketing@rogam.nl

   
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart