.

Het ROGAM Rotterdam Autostrada Team

 

Verkoop Personenwagens Nieuw

Patrick Mous

Verkoopleider

010 - 45 22 322

p.mous@rogam.nl

Silvino Kenepa

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

s.kenepa@rogam.nl

Hajk Davtyan

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

h.davtyan@rogam.nl

     

Marcel Haze

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

m.haze@rogam.nl 

Jeroen Blad

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

j.blad@rogam.nl

Michiel van Dijk

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

m.van.dijk@rogam.nl 

     

 

Pim Vroonhof

Mercedes-Benz Product Expert

010 - 45 22 322

p.vroonhof@rogam.nl

Patrick Woudenberg

Accountmanager Zakelijke Markt

Personenwagens

010 - 45 22 322

p.woudenberg@rogam.nl

Verkoop Personenwagens Gebruikt   

Swen de Bruijn

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

s.de.bruijn@rogam.nl

Pieter Gallé

Verkoopadviseur Personenwagens

010 - 45 22 322

p.galle@rogam.nl

 

Service Personenwagens   


Jeffrey Huizing

Manager Aftersales

010 - 45 22 322

j.huizing@rogam.nl


Erik van der Grond
Service Manager

010 - 45 22 322
e.van.der.grond@rogam.nl

Rob Smit
Hoofd Receptie
010 - 45 22 322
r.smit@rogam.nl

     

Lennard Lourens

Service Adviseur

010 - 45 22 322

l.lourens@rogam.nl

Lennert Schippers

Service Adviseur

010 - 45 22 322

l.schippers@rogam.nl

 

Magazijn

   

Rob van Dodewaard

Meewerkend voorman magazijn

010 - 45 22 322

r.van.dodewaard@rogam.nl

Joop Schellius

Magazijn medewerker

010 - 45 22 322

j.schellius@rogam.nl

Dave van Dasselaar

Magazijn Medewerker

010 - 45 22 322

d.van.dasselaar@rogam.nl

     

Martin Zoetmulder

Magazijn medewerker

010 - 45 22 322

m.zoetmulder@rogam.nl

 

 

 

 

Gastvrouwen

Yolanda Vijfvinkel

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@rogam.nl

Jennifer Beumer

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@rogam.nl 

 

Vera Plugge

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@rogam.nl

 
     

Jolanda Straatman

Telefoniste

010 - 45 22 322

telefonistes.autostrada@rogam.nl