.

Het ROGAM Rotterdam Spaanse Polder Team

 

Service

Jeffrey Huizing

Manager Aftersales

010 - 45 22 322

j.huizing@rogam.nl 

Natasja de Wit

Service Manager

010 - 29 83 933

n.de.wit@rogam.nl

Alexander Lagendaal

Service Adviseur Personenwagens

010 - 29 83 933

a.lagendaal@rogam.nl

     

Ad de Rot

Service Adviseur Bedrijfswagens

010 - 29 83 933

a.de.rot@rogam.nl

 

Theo Groen

Service Adviseur Bedrijfswagens

010 - 29 83 933

t.groen@rogam.nl

 
     

Magazijn

Marc Rietkerk

Magazijn Medewerker

010 - 29 83 933

m.rietkerk@rogam.nl

Mark van der Voet

Magazijn Medewerker

010 - 29 83 933

m.van.der.voet@rogam.nl

Jan-Willem van der Vliet
Magazijn Medewerker

010 - 29 83 933

jw.van.der.vliet@rogam.nl