Het ROGAM Bergschenhoek Team 

Verkoop Trucks

 

Robert-Jan Tros

Directeur Trucks & Trailers

06 - 53 91 54 24

r.tros@rogam.nl


Gert de Jong

Accountmanager Trucks & Trailers

06 - 12 86 02 49

g.de.jong@rogam.nl

   

Fleetboard

 

Brian Vos
FleetBoard specialist

06 - 51 17 26 00
b.vos@rogam.nl

 
   

Service 

 

Erik van der Helm

Aftersales Manager

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Stefan van Mil

Service Manager

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

   

 

Ron van Ginneken

Hoofd Werkplaats Receptie

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl


Kevin van Beek

Service Adviseur

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl


Ryan de Bruin

Service Adviseur

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl


Kevin Karlas

Meewerkend voorman
010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

 

Lennard Kraanen

Meewerkend voorman

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl


Pascal Heijstek

Backoffice Medewerker

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl


Nathalie van Asch

Backoffice Medewerker

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl


Ad de Rot

Administratief Medewerker

010 - 418 04 00

receptiebhk@rogam.nl

  

Bedrijfswagenonderdelen/Magazijn 

  


Bas Blok

Medewerker Bedrijfswagenonderdelen

010 - 211 02 00

partspro@rogam.nl


Martijn Poot

Meewerkend voorman Magazijn

010 - 418 04 00

m.poot@rogam.nl

 

Martin Hess

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

m.hess@rogam.nl

 

Ewout Bos

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

e.bos@rogam.nl

  

 

Cees Verhoef

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

c.verhoef@rogam.nl


Jan Verheul

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

j.verheul@rogam.nl

   

 

Caroline Daams

Magazijn Medewerker

010 - 418 04 00

c.daams@rogam.nl

  

Gastvrouwen   

 

Marja Kroon

Telefoniste

010 - 418 04 00

telefonistes@rogam.nl

 

Sjanie Meijndert

Telefoniste 

010 - 418 04 00

telefonistes@rogam.nl

   

Klant Contact Centrum

 

Marja Kloet

KCC Medewerker/Telefoniste

010 - 418 04 00

telemarketing@rogam.nl


Miranda Zwanenburg

KCC Medewerker/Telefoniste

010 - 418 04 00

telemarketing@rogam.nl


Els Paardekooper

KCC Medewerker

010 - 418 04 00

telemarketing@rogam.nl

 
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart